Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Software recertificare personal control securitate si echipamente aferente
- Număr anunț
- CN1058133
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI 7061781)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935.000 RON
- Valoare atribuită
- 932.607,75 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1115326
- Termen limită
- 12.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 151-480561
- Documentație de atribuire
- DF1186779
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIA AUTONOMA RASIROM CUI RO 7061781
Terți susținători 1
Premier Marketing and Distribution Limited CUI 3637866
Valoare atribuită
932.607,75 RON
din 935.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.392,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.