Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

MATERIALE SANITARE IMPLANTOLOGIE

Număr anunț
CN1058197
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
GURSK MEDICA SRL (CUI 25629635)
Cod CPV
33132000-4 · Implanturi dentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163.500 RON
Valoare atribuită
1.160.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
06.08.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1116528
Termen limită
22.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 152-484480
Documentație de atribuire
DF1186949

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 1.163.500 RON Adjudecat: 1.160.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Implant dentar 708.000 RON
2 Bont protetic 302.000 RON
3 Cape vindecare pentru implanturi 37.000 RON S.C. Gursk Medica SRL S.R.L. 1.160.000 RON
4 Bont ransfer pentru implanturi 75.500 RON
5 Analog entru implanturi 41.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GURSK MEDICA SRL CUI RO 25629635

Valoare atribuită

1.160.000 RON

din 1.163.500 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.