Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Dotari teren la sala de sport a Școlii Gimnaziale nr.18 ,Strada Lungă 65 Sibiu

Număr anunț
SCN1129412
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
SPORT ARENA SRL (CUI 15865124)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632.773,11 RON
Valoare atribuită
631.464 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1091954
Termen limită
17.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186921

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124

Valoare atribuită

631.464 RON

din 632.773,11 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.309,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.