Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat

Execuția lucrărilor : ”Reparații și întreținere parcări și parte carosabilă, Bulevadrul Unirii, Municipiul Reghin, județul Mureș”,

Număr anunț
SCN1129400
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
PROBICONS SRL (CUI 14471008)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.304.371,25 RON
Valoare atribuită
3.591.424,36 RON 16,6% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 12:36
Anunț de atribuire
SCNA1093759
Termen limită
25.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186844

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CITADIN PREST SA CUI RO 7774378

Valoare atribuită

3.591.424,36 RON

din 4.304.371,25 RON estimat 16,6%

Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 712.946,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.