Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,7% sub estimat

Servicii de telefonie fixa, mobila si transmisie de date - CR 38969

Număr anunț
SCN1129383
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.847.725,81 RON
Valoare atribuită
227.760 RON 87,7% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 09:56
Anunț de atribuire
SCNA1094333
Termen limită
31.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186988

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

227.760 RON

din 1.847.725,81 RON estimat 87,7%

Adjudecat la 12,3% din estimat · economie 1.619.965,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.