Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,3% sub estimat

Videowall Proiect: 101101212 — 2022-RO-TEN — EUAF-2022-TA

Număr anunț
CN1058223
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
32323400-7 · Echipament video de redare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.870,60 RON
Valoare atribuită
99.090 RON 52,3% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 09:41
Anunț de atribuire
CAN1116483
Termen limită
11.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186840

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LISTA TECH SRL CUI RO 21654407

Valoare atribuită

99.090 RON

din 207.870,60 RON estimat 52,3%

Adjudecat la 47,7% din estimat · economie 108.780,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.