Anulată Anunț de participare

Furnizare dotari in cadrul proiectului “EXTINDERE SI DOTARE SCOALA BOBOCI CU 8 SALI DE CLASA SI 3 LABORATOARE, SALA DE SPORT, AMENAJAREINCINTA SI IMPREJMUIRE", COMUNA DRAGODANA, JUDETUL DAMBOVITA” - cod SMIS 124854

Număr anunț
SCN1129377
Autoritate contractantă
Comuna Dragodana (CUI 4207034)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.990 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
07.08.2023 09:36
Anunț de atribuire
SCNA1092443
Termen limită
23.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186788

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 210.990 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotari laborator chimie - echipamente necesare pentru realizare… 20.770 RON Anulat
2 Dotari laborator chimie – materiale didactice 5.296 RON Anulat
3 Dotari laborator si dotari exterioare 123.420 RON Anulat
4 Dotari sala de sport 61.504 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.