Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,8% sub estimat

Servicii tipografice

Număr anunț
SCN1129368
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2 (CUI 13811802)
Furnizor / câștigător
ZIPPER SERVICES SRL (CUI 16723187)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655.462,18 RON
Valoare atribuită
145.800 RON 77,8% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1091431
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186950

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 655.462,18 RON Adjudecat: 145.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tiparire pachete somatii de plata 100.840,34 RON
2 Tiparirea pachetelor privind deciziile de impunere anuale 554.621,84 RON ZIPPER SERVICES 145.800 RON ↓73,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790

Valoare atribuită

145.800 RON

din 655.462,18 RON estimat 77,8%

Adjudecat la 22,2% din estimat · economie 509.662,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.