Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat

”ÎMBUNĂTĂȚIREA SERVICIILOR LOCALE DE BAZĂ DESTINATE POPULAȚIEI RURALE PRIN ACHIZIȚIONAREA UNUI TRACTOR MULTIFUNCȚIONAL ÎN COMUNA LEORDA, JUDEȚUL BOTOȘANI”

Număr anunț
SCN1129364
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Furnizor / câștigător
TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344.024,89 RON
Valoare atribuită
260.000 RON 24,4% sub estimat
Data publicării
07.08.2023 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1093048
Termen limită
23.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186952

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WYLZE LOGISTIK SRL CUI RO 11021882
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

260.000 RON

din 344.024,89 RON estimat 24,4%

Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 84.024,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.