Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat
Furnizare si livrare tevi pentru instalatii de apa si canalizare
- Număr anunț
- SCN1129495
- Autoritate contractantă
- Serviciul de utilitati publice al comunei Roata de Jos, judetul Giurgiu (CUI 41855707)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553.264 RON
- Valoare atribuită
- 508.828 RON 8,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2023 17:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1092116
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187242
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERAPLAST SA CUI RO 3094980
Valoare atribuită
508.828 RON
din 553.264 RON estimat
8,0%
Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 44.436 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.