Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari la obiectivul de investitii ,,INFIINTARE CENTRU DE COLECTARE DESEURI PRIN APORT VOLUNTAR IN COMUNA BISTRET, JUDET DOLJ”

Număr anunț
SCN1129486
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRET (CUI 4553895)
Furnizor / câștigător
ROBSAN ALEXINSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38693443)
Cod CPV
45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550.501,68 RON
Valoare atribuită
2.548.887,07 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
08.08.2023 16:11
Anunț de atribuire
SCNA1093069
Termen limită
29.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187239

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.548.887,07 RON

din 2.550.501,68 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.614,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.