Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

EXECUȚIE LUCRĂRI pentru obiectivul de investiții “Sistem video public. Comuna Perieți, județul Ialomița”

Număr anunț
SCN1129467
Autoritate contractantă
COMUNA PERIETI (PRIMARIA PERIETI) (CUI 4231849)
Furnizor / câștigător
ROMOFFICE CONSTRUCT HOLDING AG S.R.L. (CUI 18101849)
Cod CPV
45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.399.530,80 RON
Valoare atribuită
1.394.530,78 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
08.08.2023 10:43
Anunț de atribuire
SCNA1094059
Termen limită
24.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187131

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.394.530,78 RON

din 1.399.530,80 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 5.000,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.