Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,5% sub estimat
Furnizare echipamente destinate îmbunătățirii siguranței traficului în Județul Maramureș
- Număr anunț
- CN1077139
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.379.074,70 RON
- Valoare atribuită
- 5.203.980 RON 74,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155466
- Termen limită
- 03.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 33681-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235466
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Criteriul de atribuire.pdf.p7s
- draft contract.PDF.p7s
- FisaDate_DF1235466.pdf
- Fisa tehnica LOT1 Lama deszapezire.docx.p7s
- Fisa tehnica LOT2 Distribuitor material antiderapant.docx.p7s
- Fisa tehnica LOT3 Masina de marcaj rutier.docx.p7s
- Fisa tehnica LOT4 Multifunctional cu 7 accesorii si 10 accesorii.docx.p7s
- Fisa tehnica LOT5 Echipament reparatii in straturi succesive .docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 20.379.074,70 RON Adjudecat: 5.203.980 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lamă deszăpezire 3.200 mm (12 buc.) în cadrul proiectului ,,Ach… | 1.241.136 RON | Rocka Genco SRL | 1.032.000 RON ↓16,9% |
| 2 | : Distribuitor material antiderapant 8 m.c. (12 buc.) în cadrul… | 2.536.740 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 2.492.880 RON ↓1,7% |
| 3 | : Masină de marcaj rutier pentru aplicare vopsea (1 buc.) în ca… | 1.132.878,30 RON | CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL | 1.132.800 RON |
| 4 | : Multifuncțional cu 7 accesorii (4 buc.) dotat cu: braț multif… | 14.921.926,80 RON | Anulat | — |
| 5 | : Echipament reparații în straturi succesive (1 buc.) în cadrul… | 546.393,60 RON | CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL | 546.300 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
5.203.980 RON
din 20.379.074,70 RON estimat
74,5%
Adjudecat la 25,5% din estimat · economie 15.175.094,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.