Atribuită
Anunț de participare
Lucrări de reparații trotuare, rigole și podețe de pe raza Municipiului Sebeș în perioada 2023 - 2027
- Număr anunț
- SCN1129451
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
- Furnizor / câștigător
- ELIS PAVAJE SRL (CUI 1771593)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.067.424,39 RON
- Data publicării
- 08.08.2023 09:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1092542
- Termen limită
- 24.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187060
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI RIGOLE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1187060.pdf
- Formulare oferta reparatii trotuare, rigole,podete.docx.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model c. subs.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
Valoare atribuită
16.067.424,39 RON
din 8.400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro