Atribuită Cumpărare directă

Servicii de renovare/amenajare cabinet proiect Modernizare cabinet de planificare familiala la SMS

Număr anunț
DA35754692
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
AXEL PROFESSIONAL SRL (CUI 36519638)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.463,53 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.463,53 RON