Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Execuţia lucrărilor pentru obiectivul de investiții Modernizarea sistemului de iluminat public stradal în comuna Adunații Copăceni, județul Giurgiu
- Număr anunț
- SCN1129448
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.488.979,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.485.038,49 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2023 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1092560
- Termen limită
- 25.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186766
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
1.485.038,49 RON
din 1.488.979,05 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.940,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.