Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Furnizare pachete de rechizite şcolare pentru unităţile de învăţământ preuniversitar de stat din judeţul Argeş, pentru anul şcolar 2023-2024

Număr anunț
SCN1129558
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
Furnizor / câștigător
FLYNG IMPEX SRL (CUI 6792961)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524.327,73 RON
Valoare atribuită
496.924,40 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
09.08.2023 18:20
Anunț de atribuire
SCNA1092915
Termen limită
22.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187404

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

496.924,40 RON

din 524.327,73 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 27.403,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.