Anulată Anunț de participare

“Reabilitare centrală termică, achiziție chiller și reabilitare instalație termică la sediul Agenției Județene pentru Plăți și Inspecție Socială Galați și Inspectoratul Teritorial de Muncă Galați”

Număr anunț
SCN1129553
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.742,86 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
09.08.2023 16:59
Anunț de atribuire
SCNA1090944
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187417

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 588.742,86 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REABILITARE CENTRALA TERMICA 67.740,34 RON Anulat
2 ACHIZIŢIE CHILLER - instalaţie de răcire 229.332,77 RON Anulat
3 - ÎNLOCUIRE INSTALAŢIE TERMICĂ CORP CLĂDIRE al INSPECTORATULUI… 220.840,34 RON Anulat
4 ÎNLOCUIRE TRASEE HIDRAULICE CORP CLĂDIRE AL AGENȚIEI JUDEȚENE P… 70.829,41 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.