Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Servicii de verificare tehnică de calitate a documentației tehnice pentru obiectivul de investiție „Restaurarea și revitalizarea Muzeului arhitecturii populare, Curtișoara” (POAT, cod SMIS: 146315) .

Număr anunț
SCN1129537
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
SAT CCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 40601280)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
79.000 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
09.08.2023 11:27
Anunț de atribuire
SCNA1092506
Termen limită
28.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187228

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

79.000 RON

din 80.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.