Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat
Ansamblu de ecranare activa anti-Compton pentru detectorii de tip Clover ai spectrometrului ELIADE
- Număr anunț
- CN1077146
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- CANBERRA PACKARD SRL (CUI 7012045)
- Cod CPV
- 38945000-7 · Contoare gama (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.046.969,12 RON
- Valoare atribuită
- 411.600 RON 79,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145782
- Termen limită
- 24.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 36009-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235542
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe Caiet de sarcini .zip.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235542.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CANBERRA PACKARD SRL CUI RO 7012045
Valoare atribuită
411.600 RON
din 2.046.969,12 RON estimat
79,9%
Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 1.635.369,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.