Atribuită
Anunț de participare
Furnizare REACTIVI ATI
- Număr anunț
- CN1077144
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.849.840 RON
- Valoare atribuită
- 165.666.240 RON
- Data publicării
- 17.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145073
- Termen limită
- 20.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 33777-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235574
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Sectiunea III Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 4. Sectiunea IV Model AC si CS-produse.pdf.p7s
- 5. Anexa 1 - Modele formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235574.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 165.666.240 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi compatibili cu aparatul Compact Imunoanalyzer Pathfast… | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 14 contracte | 113.484.000 RON |
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A589 · 16.03.2026 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A1399 · 09.05.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A1720 · 02.07.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A1995 · 11.07.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A2178 · 11.08.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A2180 · 11.08.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A2275 · 28.08.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A2303 · 03.09.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A2902 · 04.11.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A3007 · 14.11.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A533 · 10.03.2026 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A7034 · 26.03.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A939 · 02.04.2025 | 8.106.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract A1322 · 23.04.2025 | 8.106.000 RON | |||
| 2 | Reactivi compatibili cu aparatul Rapid Point 500 sau echivalent | — | Sante International S.A. 11 contracte | 52.182.240 RON |
| Sante International S.A. · contract A7035 · 26.03.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A2768 · 15.10.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A937 · 02.04.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A938 · 02.04.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A3034 · 17.11.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A3100 · 04.01.2026 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A1541 · 06.06.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A2304 · 03.09.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A1791 · 04.07.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A3006 · 14.11.2025 | 4.743.840 RON | |||
| Sante International S.A. · contract A1994 · 11.07.2025 | 4.743.840 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Valoare atribuită
165.666.240 RON
din 12.849.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro