Atribuită
Anunț de participare
Proiectare și execuție de lucrări pentru obiectivul de investiții Reabilitare centru școlar pentru educație incluzivă Vișeu de Sus
- Număr anunț
- SCN1129630
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.670.676,13 RON
- Valoare atribuită
- 8.100.263,24 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 16:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1099759
- Termen limită
- 18.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187302
Documente
Documentația de atribuire
- 230522 C5-B2.1.a-1835 CSEI Viseu.z01.p7s
- 230522 C5-B2.1.a-1835 CSEI Viseu.z02.p7s
- 230522 C5-B2.1.a-1835 CSEI Viseu.zip.p7s
- Acord contractual revizuit.pdf.p7s
- Caiet de sarcini CSEI Viseu.PDF.p7s
- Conditii generale si specifice.pdf.p7s
- Criteriul de atribuire si factorii de evaluare.pdf.p7s
- CS Anexa 1- A1 DNSH.docx.p7s
- CS Anexa 2 Grila.doc.p7s
- CS Anexa 3 Elig.doc.p7s
- DG CUMULAT CORP B - Ateliere.pdf.p7s
- DG CUMULAT INTERNAT II-bloc alimentar.pdf.p7s
- DG CUMULAT INTERNAT I.pdf.p7s
- DG_DO_CORP B - Ateliere_eligibil_neeligibil.pdf.p7s
- DG_DO_INTERNAI I_eligibil_neeligibl.pdf.p7s
- DG_DO_INTERNAT II_eligibil_neeligibil.pdf.p7s
- FisaDate_DF1187302.pdf
- Formulare CSEi Viseu DK .doc.p7s
- Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 1
KES BUSINESS S.R.L. CUI 34697191
Subcontractanți 8
AZZARROSTING FIRE S.R.L. CUI RO40035628
CONCEPTYX ENERGY S.R.L. CUI 32499090
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
NOVA INSTAL SISTEM S.R.L. CUI 35793170
ORIZONT ELECTRIC S.R.L. CUI RO43615620
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Valoare atribuită
8.100.263,24 RON
din 7.670.676,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro