Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
AUTOUTILITARA MTMA min. 19.000 kg, ADR clasa I-EX-III
- Număr anunț
- SCN1129618
- Autoritate contractantă
- CARFIL SA (CUI RO13945863)
- Furnizor / câștigător
- DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.000 RON
- Valoare atribuită
- 587.000 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 12:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1096003
- Termen limită
- 28.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187286
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. CUI RO41032158
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TAIL INDUSTRY CONSULTING S.R.L. CUI 40583566
Valoare atribuită
587.000 RON
din 650.000 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 63.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.