Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Piese pentru reparatia computerului tomograf Optima CT 520 din cadrul Spitalului Municipal Campina
- Număr anunț
- SCN1129609
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.700 RON
- Valoare atribuită
- 367.900 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 11:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1092139
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187316
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
367.900 RON
din 408.700 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 40.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.