Atribuită
Anunț de participare
Kit extracție și amplificare Pestă Porcină Africană și Pestă Porcină Clasică
- Număr anunț
- SCN1129592
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.400 RON
- Valoare atribuită
- 101.400 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1091957
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187320
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
101.400 RON
din 101.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro