Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente pentru sistem de centralizare și monitorizare al consumurilor de energie și apă
- Număr anunț
- SCN1129584
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 38551000-2 · Contoare de energie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655.954,25 RON
- Valoare atribuită
- 655.051,64 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1129787
- Termen limită
- 23.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187314
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Terți + subcontractanți 1
ALBOSMART SRL CUI RO 28898069
Valoare atribuită
655.051,64 RON
din 655.954,25 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 902,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.