Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Acord cadru reactivi
- Număr anunț
- CN1058376
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.200.393,52 RON
- Valoare atribuită
- 31.176.848,60 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2023 19:05
- Anunț de atribuire
- CAN1114600
- Termen limită
- 21.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 155-496851
- Documentație de atribuire
- DF1187389
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Estimat: 31.200.393,52 RON Adjudecat: 31.176.848,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi de laborator pentru analizorul ADVIA Centaur XPT | 15.627.052,56 RON | DIAMEDIX IMPEX | 17.817.376,56 RON |
| 2 | Reactivi de laborator pentru analizorul Sysmex CA Coagulare | 2.190.324 RON | — | |
| 3 | Reactivi pentru analizorul Cobas Integra 400+ | 7.228.156 RON | ROCHE ROMANIA | 10.106.751,12 RON |
| 4 | Reactivi si consumabile pentru analizor gaze si ioni din dotar… | 972.480 RON | — | |
| 5 | Reactivi si consumabile pentru analizorul de markeri din dotare… | 1.249.792 RON | BLUEBOX MEDICAL | 3.252.720,92 RON |
| 6 | Reactivi si consumabile pentru analizorul de biochimie uscata d… | 1.050.848 RON | — | |
| 7 | Reactivi pentru imunohistochimie VENTANA Benchmark GX | 2.881.740,96 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLUEBOX MEDICAL S.R.L. CUI RO36155448
Subcontractanți 1
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
31.176.848,60 RON
din 31.200.393,52 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 23.544,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.