Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,7% sub estimat

Servicii de întocmire documentație tehnico-economică la faza Documentație de Avizare a Lucrărilor De Intervenții (D.A.L.I.), Audit energetic, cămin studențesc u3

Număr anunț
SCN1129714
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
ISCONPRO S.R.L. (CUI 38910879)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325.677 RON
Valoare atribuită
215.780 RON 33,7% sub estimat
Data publicării
11.08.2023 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1094130
Termen limită
30.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187730

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISCONPRO S.R.L. CUI 38910879
Subcontractanți 6
NEO-CONS SRL CUI 13586387
STABUILD SRL CUI 22249380
VANGAZ INSTAL S.R.L. CUI RO41522311
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
RESPECT SECURITY SRL CUI RO 24423130

Valoare atribuită

215.780 RON

din 325.677 RON estimat 33,7%

Adjudecat la 66,3% din estimat · economie 109.897 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.