Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat

Autoturism plug-in hybrid

Număr anunț
SCN1129702
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.519,77 RON
Valoare atribuită
29.280 RON 79,9% sub estimat
Data publicării
11.08.2023 14:30
Anunț de atribuire
SCNA1091887
Termen limită
23.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187684

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

29.280 RON

din 145.519,77 RON estimat 79,9%

Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 116.239,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.