Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,4% sub estimat
Echipamente necesare Laboratorului de Incercari Structurale JICA
- Număr anunț
- CN1077187
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- Shimadzu Handelsgesellschaft mbH (CUI 18379608)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.247,17 RON
- Valoare atribuită
- 268.000 RON 34,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151585
- Termen limită
- 28.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 42491-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235639
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Formularul de Oferta financiara Lot.......PNRR.XLSX.p7s
- Caiet sarcini semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1235639.pdf
- Formular-propunere-tehnica Lot.......PNRR.DOCX.p7s
- Model-Contract-achizitie.docx.p7s
- Modele_Formulare - PNRR.DOC.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 408.247,17 RON Adjudecat: 268.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Masina de incercari universala la compresiune, tracti… | 281.001,84 RON | Shimadzu Handelsgesellschaft mbH | 268.000 RON ↓4,6% |
| 2 | Lotul 2 - Sistem de achizitie de date (data logger) | 127.245,33 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH CUI ATU 18379608
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VECTOR QUALITY GROUP SRL CUI RO20568243
Valoare atribuită
268.000 RON
din 408.247,17 RON estimat
34,4%
Adjudecat la 65,6% din estimat · economie 140.247,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.