Atribuită
Anunț de participare
Achizitie automaturatoare stradala cu instalatie de spalare stradala
- Număr anunț
- SCN1129673
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790.000 RON
- Valoare atribuită
- 790.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2023 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1092242
- Termen limită
- 22.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187374
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
790.000 RON
din 790.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro