Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare dotări pentru proiectul ”REABILITAREA, MODERNIZAREA ȘI EXTINDEREA LICEULUI TEHNOLOGIC PUCIOASA” cod SMIS 124173

Număr anunț
SCN1129660
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
ENERGO-METR SRL (CUI 7029764)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.774,50 RON
Valoare atribuită
145.274,50 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
11.08.2023 08:41
Anunț de atribuire
SCNA1092512
Termen limită
31.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187547

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGO-METR SRL CUI RO 7029764

Valoare atribuită

145.274,50 RON

din 145.774,50 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.