Atribuită
Anunț de participare
,ACHIZIŢIE DE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL DOTAT CU ATASAMENTE SPECIFICE, COMUNA IZBICENI, JUDEŢUL OLT’’
- Număr anunț
- SCN1129738
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746.895 RON
- Valoare atribuită
- 746.800 RON
- Data publicării
- 12.08.2023 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1092171
- Termen limită
- 25.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187728
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
746.800 RON
din 746.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro