Atribuită
Anunț de participare
EXECUȚIE LUCRĂRI pentru obiectivul de investiții „Renovarea energetică moderată a Școlii gimnaziale Gimbășani din comuna Cosâmbești, județul Ialomița”
- Număr anunț
- SCN1129746
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSÂMBEȘTI (CUI 4231954)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEURO SRL (CUI 18578733)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.629.312,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.629.312,20 RON
- Data publicării
- 14.08.2023 20:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1095741
- Termen limită
- 19.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187915
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini_SCOALA_v2.pdf.p7s
- 2.Modele formulare_SCOALA_v2.doc.p7s
- 3.Model de contract_SCOALA_v2.docx.p7s
- 4.Memoriu Tehnic General.pdf.p7s
- 5.Memorii tehnice specialitati.pdf.p7s
- 6.Partea desenata.pdf.p7s
- 7.Grafic General.pdf.p7s
- 8.Liste de cantitati_v2.pdf.p7s
- 9.Caiete de sarcini_PT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1187915.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSEURO SRL CUI RO 18578733
Subcontractanți 3
COMFRIG SRL CUI R 3353619
IN-OUT CONSTRUCT SRL CUI RO 18856716
VIRGILIUS PROD COM SRL CUI RO 2079087
Valoare atribuită
1.629.312,20 RON
din 1.629.312,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro