Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Servicii de elaborare a proiectului tehnic (inclusiv asistenţă tehnică din partea proiectantului şi verificare tehnică a proiectului), furnizare şi lucrări de instalare echipamente de iluminare stradală pentru realizarea obiectivului de investiții „CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC STRADAL/PIETONAL DIN MUNICIPIUL BRASOV”
- Număr anunț
- CN1077241
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.845.870 RON
- Valoare atribuită
- 21.655.846,15 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146548
- Termen limită
- 26.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 47396-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235780
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini-Eficienta energetica..pdf
- Certificat Urbanism..pdf
- FisaDate_DF1235780.pdf
- ModelContract_DF1235780.pdf
- Model contract FURNIZARE..pdf
- SECTIUNEA FORMULARE .pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
21.655.846,15 RON
din 21.845.870 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 190.023,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.