Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU FURNIZARE SISTEME DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI SI CONSUMABILE
- Număr anunț
- CN1077213
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI 38341889)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644.279,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.644.279,20 RON
- Data publicării
- 22.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143471
- Termen limită
- 25.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 43772-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235707
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 la Caiet de sarcini SISTEM MONITORIZARE GLICEMIE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini SISTEM MONITORIZARE GLICEMIE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235707.pdf
- Formulare SISTEM MONITORIZARE GLICEMIE.doc.p7s
- Model AC CS SISTEM MONITORIZARE GLICEMIE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.644.279,20 RON Adjudecat: 1.644.279,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicem… | 847.059,20 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 847.059,20 RON |
| 2 | Consumabile compatibile cu Sistemul de Monitorizare Glicemica c… | 797.220 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | 797.220 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
1.644.279,20 RON
din 1.644.279,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro