Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat
Achizitie parcometre stradale
- Număr anunț
- CN1077216
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
- Furnizor / câștigător
- RADCOM S.A. (CUI 3939511)
- Cod CPV
- 34927000-1 · Aparate de taxare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.727.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.466.190 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148441
- Termen limită
- 06.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 43690-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235716
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini parcometre-semnat.pdf
- FisaDate_DF1235716.pdf
- Formulare_parcometre stradale-semnat.pdf
- Model contract-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
Valoare atribuită
1.466.190 RON
din 1.727.000 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 260.810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.