Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente de examinare cardiovasculara
- Număr anunț
- CN1077199
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33123000-8 · Echipament de examinare cardiovasculara (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819.669,82 RON
- Valoare atribuită
- 819.174 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147402
- Termen limită
- 28.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 46034-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235656
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Cardiologie-semnat.pdf.p7s
- Draft contract furnizare - Cardiologie (Ambulatoriu)-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235656.pdf
- Formular propunere tehnica - Cardiologie - LOT 1-semnat.docx.p7s
- Formular propunere tehnica - Cardiologie - LOT 2-semnat.docx.p7s
- Model formulare - Cardiologie-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 819.669,82 RON Adjudecat: 819.174 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem avansat integrat de diagnostic non-invaziv al aparatului… | 745.000 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | 744.514 RON ↓0,1% |
| 2 | Sistem digital de diagnostic multidisciplinar | 74.669,82 RON | LIAMED | 74.660 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Valoare atribuită
819.174 RON
din 819.669,82 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 495,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.