Atribuită Anunț de participare

ÎNFIINȚARE REȚEA DE CANALIZARE ÎN COMUNA STĂNCUȚA

Număr anunț
CN1077205
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.138.079,60 RON
Valoare atribuită
39.130.333,98 RON
Data publicării
22.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158362
Termen limită
28.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
44718-2025
Documentație de atribuire
DF1235748

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 2
REMICO COMPREST SRL CUI RO 7862755
Subcontractanți 1
SEDGA CONSTRUCT SRL CUI RO18102852
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
NICONS SRL CUI RO 2703686
RESCOMT SRL CUI RO 27138111
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Subcontractanți 1
MAROK ENERGY SRL CUI 32597650

Valoare atribuită

39.130.333,98 RON

din 39.138.079,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.