Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,4% sub estimat

Alimentare cu energie electrica a locului de consum – Spalatorie de covoare si textile, loc. Targu Mures, str. Gh. Doja, nr. 217, jud. Mures – utilizator S.C. SAFRAN TEKNIK S.R.L. (ATR 7030210403489)

Număr anunț
SCN1129760
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELBO VOLTAJ SRL (CUI 2610412)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.440 RON
Valoare atribuită
172.059,33 RON 36,4% sub estimat
Data publicării
16.08.2023 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1094004
Termen limită
01.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186874

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TRANSELECTRIC SRL CUI RO 13444870

Valoare atribuită

172.059,33 RON

din 270.440 RON estimat 36,4%

Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 98.380,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.