Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

Rulmenti speciali premium sau echivalent pentru moara de carbune DGS 100

Număr anunț
CN1077197
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
AS INDUSTRIAL SA (CUI 12427375)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.590,25 RON
Valoare atribuită
126.720 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
20.01.2025 14:44
Anunț de atribuire
CAN1145657
Termen limită
21.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235606

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VADIA IMPEX S.R.L. CUI RO 12037720
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

126.720 RON

din 134.590,25 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 7.870,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.