Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat

Scule aschietoare si dispozitive pentru masini unelte

Număr anunț
SCN1129750
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
META GENERAL IND S.R.L. (CUI 47670791)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.161,60 RON
Valoare atribuită
40.021 RON 23,3% sub estimat
Data publicării
16.08.2023 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1094128
Termen limită
04.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187595

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

40.021 RON

din 52.161,60 RON estimat 23,3%

Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 12.140,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.