Atribuită
Anunț de participare
Achizitie ansamblu tub Rx-cupola pentru echipamentul PET/CT din Laboratorul de Medicina Nucleara al IRO Iasi
- Număr anunț
- SCN1129890
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 350.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 17:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1092946
- Termen limită
- 08.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187994
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
350.000 RON
din 350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro