Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,6% sub estimat
Contract de furnizare aparate de stomatologie
- Număr anunț
- CN1077310
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 860.750,83 RON
- Valoare atribuită
- 38.262,81 RON 95,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146727
- Termen limită
- 28.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 53727-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235994
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1235994.pdf
- Model contract de furnizare-semnat.doc.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 860.750,83 RON Adjudecat: 38.262,81 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unituri dentare cu accesorii - turbina, micromotor piesa, piese… | 780.539,76 RON | Anulat | — |
| 2 | Mașină de curățat și dezinfectat instrumente | 63.706,50 RON | LIAMED | 38.262,81 RON ↓39,9% |
| 3 | Mobilier laborator | 4.258,60 RON | Anulat | — |
| 4 | Micromotor inducție | 9.047,91 RON | Anulat | — |
| 5 | Soclator mediu umed | 3.198,06 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
38.262,81 RON
din 860.750,83 RON estimat
95,6%
Adjudecat la 4,4% din estimat · economie 822.488,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.