Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Acord-Cadru de servicii de arhivare fizica, electronica si depozitare a documentelor
- Număr anunț
- CN1077291
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SECTOR 5 S.A. (CUI 42049930)
- Furnizor / câștigător
- STEFADINA COMSERV SRL (CUI 9058944)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.802.816,80 RON
- Valoare atribuită
- 12.749.464,80 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145939
- Termen limită
- 20.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 51675-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235860
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DRAFT ACORD CADRU DE SERVICII.docx.p7s
- DRAFT Contract Subsecvent Servicii.docx.p7s
- FisaDate_DF1235860.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEFADINA COMSERV SRL CUI RO 9058944
Subcontractanți 1
HISTORY CODE S.R.L. CUI 29814023
Valoare atribuită
12.749.464,80 RON
din 12.802.816,80 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 53.352 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.