Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Modernizarea si reabilitarea sistemului de iluminat public in Orasul Brezoi, judetul Valcea

Număr anunț
SCN1129848
Autoritate contractantă
UAT ORAS BREZOI (CUI 2541894)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055.868,50 RON
Valoare atribuită
2.051.695,93 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
17.08.2023 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1092933
Termen limită
04.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187799

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

2.051.695,93 RON

din 2.055.868,50 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.172,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.