Atribuită
Anunț de participare
Element radiator pentru locomotivele diesel DA si DHC din parcul Depoului Bucuresti Calatori si Depoului Ploiesti - SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1129846
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ENGINEERING BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 28079633)
- Cod CPV
- 34312300-0 · Radiatoare pentru vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.750 RON
- Valoare atribuită
- 73.750 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1092676
- Termen limită
- 30.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187473
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGINEERING BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO28079633
Valoare atribuită
73.750 RON
din 73.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro