Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat
Sistem video sală festivități
- Număr anunț
- SCN1129843
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- ABC TEHNO SOLUTIONS SRL (CUI 34389396)
- Cod CPV
- 32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 193.440 RON 35,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2023 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1093979
- Termen limită
- 01.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187737
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ABC TEHNO SOLUTIONS SRL CUI RO 34389396
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO6844688
Valoare atribuită
193.440 RON
din 300.000 RON estimat
35,5%
Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 106.560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.