Atribuită
Anunț de participare
Produse de curatenie
- Număr anunț
- SCN1129841
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC SHOP SRL (CUI 4967242)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475.859,25 RON
- Valoare atribuită
- 654.888,84 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1091994
- Termen limită
- 24.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187785
Documente
Documentația de atribuire
- 2Caiet de sarcini_signed.pdf
- 4Model acord cadru+contract subsecvent_signed.pdf
- 5Formulare.pdf
- FisaDate_DF1187785.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRONIC SHOP SRL CUI RO 4967242
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDCHIM EXPERT SRL CUI 35529099
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Valoare atribuită
654.888,84 RON
din 475.859,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro