Atribuită
Anunț de participare
Consumabile pentru sistem de monitorizare continua a glicemiei-all in one
- Număr anunț
- CN1077262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.500.000 RON
- Data publicării
- 24.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143586
- Termen limită
- 25.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 50924-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235827
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
7.500.000 RON
din 7.500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro